Долинська районна Станція юних техніків

Календар
«  Декабрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Декабрь » 4 » Вітаємо переможців районного конкурсу іграшок-сувенірів «Український сувенір»
18:51
Вітаємо переможців районного конкурсу іграшок-сувенірів «Український сувенір»

 На виконання наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики «Про проведення обласного конкурсу іграшок-сувенірів «Український сувенір» від 10.10.2017 р. №546,

наказу Долинської райСЮТ «Про участь в районному конкурсі іграшок-сувенірів «Український сувенір» від19.10.2017р.№107 гуртківці закладу взяли участь у районному етапі конкурсу іграшок-сувенірів «Український сувенір» і представили вироби, виготовлені з дерева, соломи , тканини, паперу та іншого природного матеріалу.

Експонати демонстрували зразки стародавніх традиційних та сучасних дизайнерських виробів, в яких органічно поєднувались національні художні традиції і сучасні тенденції формотворення. У робіті «Шахмати» Долішньої Вікторії зроблено наголос на елементи національної символіки (керівник гуртка «Геометричне моделювання» Пірко Галина Михайлівна ). Журі виставки-конкурсу «Український сувенір» нагородили грамотами управління освіти, молоді та спорту переможців виставки-конкурсу:

І місце:

Долішню Вікторію-

вихованку гуртка геометричного моделювання за роботу «Шахмати» (керівник гуртка Пірко Галина Михайлівна);

Бойчук Діану - вихованку гуртка початкового технічного моделювання за роботу «Равлик» (керівник гуртка Катрій Іванна Степанівна) ;

Мізунського Максима –

вихованця гуртка різьблення по дереву за роботу « «Машинка» (керівник гуртка Юрич Марія Володимирівна);

Гука Миколу- вихованця гуртка конструювання транспортної техніки за роботу «Песик» (керівник гуртка Вінтоняк Христина Ярославівна);

 

ІІ місце

- Климовича Євгена – вихованця гуртка технічний дизайн за роботу «Моє село, моя колиско…» ( керівник гуртка Сова Галина Іванівна);

- Кобинець Діану – вихованку гуртка геометричного моделювання за роботу «Котик та Півник» ( керівник гуртка Пірко Галина Михайлівна);

- Шкірляк Христину – вихованку гуртка «Орігамі» за роботу «Котик та Півник» (керівник гуртка Шкірляк Наталія Василівна);

-Меруновича Максима вихованця гуртка початкового технічного моделювання за роботу «Козак» (керівник гуртка Катрій Іванна Степанівна);

ІІІ місце

Гавлічинську Людмилу – вихованку гуртка моделювання іграшок-сувенірів за роботу «Солодка парочка» ( керівник гуртка Круліковська Галина Василівна).
То ж вітаємо переможців!

Переглядів: 135 | Додав: vitusja05 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar