Долинська районна Станція юних техніків

Календар
«  Февраль 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2019 » Февраль » 13 » Районні змагання з "Початкового технічного моделювання"
12:33
Районні змагання з "Початкового технічного моделювання"

Районні змагання з "Початкового технічного моделювання"

8 лютого 2019 року Долинськоєю районною Станцією юних техніків було проведено районні змагання з початкового технічного моделювання серед вихованців закладів позашкільної освіти та серед учнів закладів загальної середньої освіти . Початкове технічне моделювання розвиває і поглиблює зацікавленість до інженерних знань, пам’ять і уяву, дрібну моторику рук.

Змагання проводилося з метою залучення дітей до науково-технічної творчості. Хлопчики й дівчатка зі всього району змогли продемонструвати початкові знання з математики та технічної праці, проводити вимірювання, творчо підходити до виконання різних завдань.

Загалом в змаганнях взяли участь 37 учнів молодшого шкільного віку. В програму змагань були включені теоретичні та практичні завдання. Хлопчики виготовляли моделі спортивних машинок , конструювали моделі літачків та виготовляли паперову іграшку за розгорткою «Екскаватор». Дівчатка шили та оздоблювали сніговика, виготовляли улюбленого героя-смішарика та паперову іграшку за розгорткою «Котик»

Переможці серед вихованців закладів позашкільної освіти (хлопчики 3 клас):

1 місце - Яцишин Артур Володимирович, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Микитин Г. З.;

2 місце - Титиш Ігор Ігорович, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Пенгрин Л. В.;

3 місце - Сащак Ростислав Іванович, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Катрій І.С.

Переможці серед вихованців закладів позашкільної освіти (хлопчики 4 клас):

1 місце - Проців Назар Андрійович, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Микитин Г. З.;

2 місце - Міліневич Павло Віталійович, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Микитин Г. З.;

3 місце - Мельник Ярослав Іванович, , керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Ольшанецька О.М.

Переможці серед вихованців закладів позашкільної освіти (дівчатка):

1 місце - Довганич Поліна Миколаївна, , керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Микитин Г. З.;

2 місце - Ольшанецька Христина Василівна, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Ольшанецька О.М.

3 місце - Креховецька Аліна Олексіївна, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Катрій І.С.

 

Переможці серед учнів закладів загальної середньої освіти (хлопчики 3 клас):

1 місце - Гаращак Артем Романович, учень Княжолуцької ЗОШ І-ІІІст., керівник Пенгрин Л.В.

2 місце - Курилів Михайло Михайлович, учень Новошинської ЗОШ І-ІІст., керівник Федориш О.С.

3 місце - Пукаляк Вадим Андрійович, учень Долинського НВК №2, керівник Карбівська Н.Б.

Переможці серед учнів закладів загальної середньої освіти (хлопчики 4 клас):

1 місце - Свістельніцький Дем’ян Миколайович, учень Раківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Микитин Г.З.

2 місце - Олійник Владислав Віталійович, учень Лолинської ЗОШ І-ІІст., керівник Магдебур Л.Б.

3 місце - Сем’янишин Дмитро Іванович, учень Долинського ліцею №7, керівник Хімчук Я.В.

Переможці серед учнів закладів загальної середньої освіти (дівчатка):

1 місце - Ковалевич Ольга Миколаївна, учениця Раківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Микитин Г.З.

2 місце - Іванків Романна Романівна, учениця Княжолуцької ЗОШ І-ІІІст., керівник Пенгрин Л.В.

3 місце - Грабовська Софія Юріївна, учениця Надіївської ЗОШ І-ІІІст., керівник Перевізник Л.С.

Вітаємо з перемогою!!!!

Переглядів: 24 | Додав: vitusja05 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar