Долинська районна Станція юних техніків

Календар
«  Февраль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2018 » Февраль » 25 » Районні змагання з початкового технічного моделювання
23:03
Районні змагання з початкового технічного моделювання

На базі Долинської райСЮТ 16 лютого 2018 року відбулися районні змагання школярів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання на першість району. 

На змагання прибуло 37 учасників.В результаті проведених змагань показали хороші теоретичні знання і практичні навики та нагороджено грамотами:

Дівчатка

В номінації «Теорія»:

І місце – Грабовська Софія, учениця Надіївська ЗОШ І-ІІІст., керівник Микитин Галина Зігмундівна;

ІІ місце – Креховецька Аліна, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Катрій Іванна Степанівна;

ІІІ місце – Трухан Христина, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Рак Ірина Ігорівна.

В номінації «Аплікація»:

І місце - Завадецька Ілона, учениця Княжолуцької ЗОШ І-ІІІст., керівник Пенгрин Леся Василівна;

ІІ місце - Ольшанецька Христина, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Ольшанецька Оксана Миронівна;

ІІІ місце - Чігур Христина, учениця Лолинської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Пилипів Оксана Ігорівна.

В номінації «Робота з тканиною»:

І місце - Микитин Христина, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Микитин Галина Зігмундівна;

ІІ місце - Марусаж Вікторія, учениця Раківської ЗОШ І-ІІІст., керівник Микитин Галина Зігмундівна;

ІІІ місце - Яблонська Христина, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Ольшанецька Оксана Миронівна.

В номінації «Об'ємна іграшка»:

І місце - Бойків Вероніка, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Катрій Іванна Степанівна;

ІІ місце - Грабовська Софія, учениця Надіївська ЗОШ І-ІІІст., керівник Микитин Галина Зігмундівна;

ІІІ місце - Довжанська Христина, учениця Лолинської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Пилипів Оксана Ігорівна;

Хлопчики. Молодша група, 3 клас.

В номінації «Теорія»:

І місце - Цингарюк Вадим, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Рак Ірина Ігорівна.

ІІ місце - Титиш Ігор, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Пенгрин Леся Василівна;

ІІІ місце - Станко Мар'ян, учень Новошинської ЗОШ І-ІІІст. , керівник Сем'янків Руслана Михайлівна.

В номінації «Випилювання»:

І місце - Міліневич Павло, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Микитин Галина Зігмундівна;

ІІ місце - Стефанишин Мар'ян, учень Солуківської ЗОШ І-ІІІст., керівник Чернецька Марія Павлівна;

ІІІ місце - Проців Назар, учень Раківської ЗОШ І-ІІІст., керівник Микитин Галина Зігмундівна.

В номінації «Аплікація»:

І місце - Цингарюк Вадим, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Рак Ірина Ігорівна.

ІІ місце - Міліневич Павло, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Микитин Галина Зігмундівна;

ІІІ місце - Станко Мар'ян, учень Новошинської ЗОШ І-ІІІст. , керівник Сем'янків Руслана Михайлівна.

В номінації «Робота з папером»:

І місце - Міліневич Павло, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Микитин Галина Зігмундівна;

ІІ місце - Цингарюк Вадим, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Рак Ірина Ігорівна;

ІІІ місце - Проців Назар, учень Раківської ЗОШ І-ІІІст., керівник Микитин Галина Зігмундівна.

Хлопчики. Старша група, 4 клас.

В номінації «Теорія»:

І місце - Бурак Юрій, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Рак Ірина Ігорівна;

ІІ місце - Ковалевич Даниїл, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Микитин Галина Зігмундівна;

ІІІ місце - Дяків Святослав, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Пенгрин Леся Василівна.

В номінації «Випилювання»:

І місце – Гринишин Михайло, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Микитин Галина Зігмундівна;

ІІ місце - Ковалевич Даниїл, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Микитин Галина Зігмундівна;

ІІІ місце - Дяків Святослав, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Пенгрин Леся Василівна.

В номінації «Робота з папером»:

І місце - Катрій Владислав, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Катрій Іванна Степанівна;

ІІ місце - Бурак Юрій, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Рак Ірина Ігорівна;

ІІІ місце - Шершень Ростислав, учень Лолинської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Пилипів Оксана Ігорівна;

В номінації «Аплікація»:

І місце - Шершень Ростислав, учень Лолинської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Пилипів Оксана Ігорівна;

ІІ місце - Ковалевич Даниїл, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Микитин Галина Зігмундівна;

ІІІ місце - Гринишин Михайло, гуртківець Долинської райСЮТ, керівник Микитин Галина Зігмундівна;

Традиційно учні взяли участь у виставці -конкурсі робіт школярів молодшого віку з початкового технічного моделювання. На розгляд журі подано 17 робіт вихованців СЮТ та освітніх закладів району. На підставі матеріалів журі визнано переможцями учнів та відібрано кращі роботи для участі у обласній виставці, а саме:

перше місце:

Завадецьку Ілону, за роботу «Братки», » гурток «Початкове технічне моделювання» керівник Пенгрин Леся Василівна.

Колективну роботу «Квітка», гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рак Ірина Ігорівна

друге місце:

Довжанську Христину, Шершеня Ростислава, за роботу «Кухона дошка» керівник Пилипів Оксана Ігорівна;

Колективну роботу «Валентинка», гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Рак Ірина Ігорівна

третє місце

Зобніву Анастасію за роботу «Сердечко для феї», ученицю Лолинської ЗОШ І-ІІІст., керівник Пилипів Оксана Ігорівна;

Дарвай Вероніку за роботу «Мімоза», гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Пенгрин Леся Василівна;

Ковалик Мар'яну, Катрій Владислава за роботу «пазли «Козаки»», гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Катрій Іванна Степанівна.

Переглядів: 57 | Додав: vitusja05 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar