Долинська районна Станція юних техніків

Календар
«  Апрель 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2019 » Апрель » 25 » Про проведення першого етапу Всукраїнського конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі Україно!»
16:49
Про проведення першого етапу Всукраїнського конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі Україно!»

Про проведення першого етапу Всукраїнського конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі Україно!»

 

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики від  12.04.2019 № 371/71«Про проведення районної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі Україно!» 22 квітня в Долинські районній Станції юних відбувся районний етап виставки-конкурсу.

Роботи  були представлені  в наступних номінаціях:

Радіоелектроніка: радіотехнічні та радіоелектронні прилади оригінальної конструкції; засоби зв’язку; обладнання автоматики: електронні вимірювальні прилади тощо.

Електротехніка: прилади, пристрої та обладнання електротехнічного призначення; вдосконалені блоки живлення; регулятори напруги та струму; освітлювальна техніка тощо.

Промислова техніка: верстати, технологічний інструмент; моделі та макети промислового обладнання; прилади та обладнання, які покращують технологічні процеси.

Транспортні засоби: діючі зразки та моделі малогабаритних автомобілів, літаків, гелікоптерів, водних суден; прилади, пристрої та обладнання, які покращують роботу вузлів транспортних засобів.

Сільськогосподарська техніка: пристрої для сільськогосподарських машин; діючі зразки та моделі малогабаритної техніки та пристрої для роботи на присадибних ділянках, у садівництві тощо; прилади та обладнання, які покращують умови праці та технологічні процеси у тваринництві і птахівництві тощо.

Сільське господарство, екологія, енергозбереження, медицина, біологія: прилади, що сприяють очищенню та охороні навколишнього середовища та енергозбереженню; технології переробки відходів промисловості; використання нетрадиційних джерел енергії; прилади, що застосовуються у медицині та процесах біологічного виробництва тощо; технології, які сприяють розвитку сільськогосподарського виробництва.

Технічні навчальні посібники: діючі електрифіковані стенди, панно, які пояснюють фізичні процеси та сприяють кращому засвоєнню навчального матеріалу; модернізоване лабораторне обладнання; пристрої, що раціона-лізують трудові процеси у навчальних майстернях, лабораторіях та технічних гуртках.

Ігри та іграшки з елементами техніки: зразки саморобних ігор та іграшок, які відрізняються від існуючих оригінальністю задуму, новизною конструкції та художнім вирішенням технічної задачі.   

Космічна техніка: макети та моделі космічних кораблів, ракетоносіїв, систем спостереження, стартових установок, космодромів; самохідні керовані моделі; зразки військової ракетної техніки.

Техніка майбутнього: фантастичні ідеї, проекти, розробки, моделі – прообрази техніки майбутнього.

Історичні моделі: саморобні моделі та макети, техніка історичної серії.

Спортивно-технічне моделювання: моделі суден, авіаційної та автомобільної  техніки,  ракет, стендові моделі, спортивно-технічні моделі всіх класів та категорій.

Архітектура та будівництво: макети та проекти всіх видів споруд, будівель, будівельних комплексів, фрагментів вулиць та міської забудови, залізничних вокзалів тощо з елементами ландшафту або без них.

Техно-Арт – металеві фігурки, складені з запчастин, болтів, гайок тощо.

Робототехніка: «розумні речі», виготовлені з використанням елементів наборів Лего та компонентів Ардуіно  (моделі машинок, військової техніки, квадрокоптери, які працюють автономно або керуються пультом; автономні  системи для виробництва; роботизовані автосистеми;  програмування мікроконтролерів).  

Вироби, виготовлені на 3D принтері: моделі, деталі механізмів, прототипи для створення силіконових форм, макети для освітньої та іншої діяльності.

Вироби з матеріалів вторинного використання: вироби, у виготовленні яких використані пластмасові, металеві, дерев’яні, скляні, гумові, керамічні готові деталі, що вже були вживані в побуті.

 

Журі конкурсу відзначили роботи:

У номініції архітектура та будівництво:

  • Юрків Яна Ігорівна, вихованка гуртка «Технічний дизайн», робота «Замок на скелі», керівник Сова Галина Іванівна;
  • Тюшка Анастасія Володимирівна, Гошовська Валерія Миколаївна, вихованки гуртка «Геометричне моделювання», робота «Моя школа», керівник Пірко Галина Михайлівна;
  • Кіх Яна Тарасівна, вихованка гуртка «Технічний дизайн», робота «Замок принцеси», керівник Сова Галина Іванівна.

У номінації сільськогосподарська техніка:

  • Григорцева Софія Юріївна, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання», робота «Моя ферма» керівник Стефанович Оксана Михайлівна.

У номініції ігри та іграшки з елементами техніки:

  • Катрій  Владислав Вікторович, вихованець гуртка «Конструювання транспортної техніки», робота «Великодне диво», керівник Катрій Іванна Степанівна;
  • Веденьєва Дар’я Артемівна, вихованка гуртка «Конструювання транспортної техніки», робота «Смайлик», керівник Катрій Іванна Степанівна;
  • Юрків Марія Василівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок - сувенірів», робота «Математична такса», керівник Вінтоняк Христина Ярославівна;
  • Сеньків Ірина Вікторівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок - сувенірів», робота «Музичний дракончик», керівник Вінтоняк Христина Ярославівна.

У номінації вироби з матеріалів вторинного використання:

  • Креховецька Софія Юріївна, Коваль Марія Іванівна, вихованки гуртка «Еколого-безпечні технології та ресурсозбереження», робота «Будинок на дереві», керівник Креховецька Лілія Володимирівна;
  • Красівський Михайло Іванович, вихованець гуртка «Геометричне моделювання», робота «Морський бій», керівник Пірко Галина Михайлівна.

У номінації електротехніка:

  • Якимів ІгорВасильович, вихованець гуртка «Юні конструктори приладів радіоелектроніки», робота «Випрямляч змінного струму», керівник Стасюк Ольга Семенівна;
  • Грибович Петро Васильович, вихованець гуртка «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку», робота «Підсилювач низької частоти», керівник Свистак Володимир Іванович;
  • Катрій Олег Вікторович, вихованець гуртка «Конструювання транспортної техніки», робота «Робот електронік», керівник Катрій Іванна Степанівна.

У номінації транспортні засоби:

  • Кепша Вероніка Ярославівна, вихованка гуртка «Авіа моделювання», робота «Гелікоптер», керівник Кепша Ярослав Семенович;
  • Беляк Владислав Романович, вихованець гуртка «Конструювання транспортної техніки», робота «Еквілібрист», керівник Чупак Степан Іванович;
  • Старжинський Святослав Ігорович, вихованець гуртка «Конструювання транспортної техніки», робота «Легковий автомобіль», керівник Чупак Степан Іванович.

У номінації космічна техніка:

  • Мізунський Максим Русланович, вихованець гуртка «Ракетомоделювання», робота «Космічний корабель», керівник Шкірляк Наталія Василівна.

У номінації техніка майбутнього:

  • Пастух Руслан Миколайович, вихованець гуртка «Ракетомоделювання», робота «Модель повітряного транспорту», керівник Шкірляк Наталія Василівна.

 

То ж вітаємо переможців районного етапу!

Переглядів: 20 | Додав: vitusja05 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar